.

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości
VI Mistrzostwa Powiatu Kutnowskiego w Squash-u PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 lutego 2019 12:03

W sobotę 2 lutego  odbyły VI Mistrzostwa Powiatu Kutnowskiego w Squash-u, które rozegrane zostały na kortach Aquaparku Kutno. Do udziału w sportowych zmaganiach zgłosiło się ok 30 osób. W kategorii OPEN udział wzięło 19 zawodników w tym 3 panie. W kategorii  JUNIOR, która rozegrana została po raz drugi, podziwiać mogliśmy grę 5 młodych uczestników. Natomiast, w kategorii Kobiet zobaczyliśmy grę 3 pań.

Zawodnicy, którzy zajęli miejsce na podium otrzymali okazałe puchary. Wszyscy uczestnicy mistrzostw dostali pamiątkowe certyfikaty uczestnictwa oraz pakiet startowy.  Wzięli również udział w konkursach, w których do wygrania były m.in. całodniowe zaproszenia do Aquaparku Kutno oraz rakieta do gry w squasha.