Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Półkolonie w Aquaparku Kutno PDF Drukuj Email
piątek, 30 czerwca 2017 10:54

Kropelki i Bąbelki rozpoczęły w poniedziałek półkolonie w Aquaparku Kutno. Pyszne drugie śniadanie na powitanie – a potem aż do obiadu nauka pływania, rekreacja na basenie i świat pełen wodnych przygód! To nasze atuty, które wyróżniają nas od innych półkolonii w mieście. Po obiedzie zawsze przychodzi pora na gry i zabawy ruchowe, twórcze malowanie i ciekawe spotkania.

We wtorek gościem uczestników półkolonii był policjant z komendy powiatowej w Kutnie. Dzieci Dowiedziały się dlaczego tak ważne jest aby jeździć na rowerze w kasku i kamizelce odblaskowej. Nauczyły się także jak prawidłowo przechodzić przez jezdnie.

– Ja jeżdżę na rowerze zawsze w kasku i kamizelce odblaskowej – zapewniały niemal wszystkie dzieci. – Pan policjant opowiadał też dlaczego na kąpieliskach nie możemy sami, bez opieki wchodzić do wody i jak się nie zgubić gdy wokół jest dużo ludzi. Wiemy też co zrobić gdy się zgubimy i kogo poprosić wtedy o pomoc.

Po obiedzie w Barze Hanuś zawsze jest też czas na rywalizację fair play! Zarówno na kręglach jak i zajęciach sportowych w sali fitness. – Ojej jak tu super! – krzyczał wczoraj Wituś wchodząc na zajęcia sportowe. Do godziny 16 czas mija tak bardzo, bardzo szybko.

GALERIA ZDJĘĆ