.

 

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
AQUA-PASS 2016 PDF Drukuj Email

UWAGA!

Posiadacze kart AQUA-PASS

W związku z wprowadzeniem zmian w ochronie danych osobowych prosimy naszych klientów, którzy posiadają karty Aquapass o osobisty kontakt z obsługą Aquaparku Kutno bądź z Inspektorem Ochrony Danych w celu ustalenia indywidualnego hasła do konta. Hasło to umożliwi telefoniczną zmianę rezerwacji.


Tabela doładowań karty AQUA-PASS.

 


Czym jest karta AQUA - PASS?

Jest to elektroniczna karta transponderowa którą może zakupić każdy gość Aquaparku Kutno.

AQUA - PASS posiada dwie funkcje:

1.Funkcję rezerwacyjną, 
dzięki której karta AQUA - PASS staje się rodzajem karnetu na zarezerwowane wcześniej zajęcia.

2.Funkcję prepaid-ową.  
Jedną z usług Aquaparku Kutno jest sprzedaż na zasadzie przedpłaty (sprzedaż przedpłacona), znana powszechnie od angielskiego słowa jako prepaid. Polega ona jak sama nazwa wskazuje na opłaceniu z wyprzedzeniem, z góry za usługi, z których korzystamy w okresie późniejszym w zakresie adekwatnym i nie przekraczając z góry wpłaconych środków. Aby mieć możliwość korzystania z usługi prepaid konieczne jest wykupienie karty AQUA-PASS.

Na czym polega?
Prepaid  polega na wykupowaniu przez klientów określonej z góry liczby jednostek rozliczeniowych, co w praktyce sprowadza się do doładowywania konta o złotówki. Następnie złotówki te można wykorzystać na usługi świadczone przez Aquapark Kutno.

Każde zasilenie umożliwia korzystanie z usług przez określony okres czasu (patrz tabela doładowań).

Po okresie przedłużającym ważność doładowania, konieczne jest ponowne jego uzupełnienie, by móc dalej korzystać z usług, oraz ewentualnie zużyć zgromadzone, ale zablokowane na saldzie karty środki. Inaczej mówiąc, środki na karcie nie przepadają, a są one jedynie blokowane do czasu kolejnego doładowania po którym można z nich korzystać.

W ramach tej funkcji, na karcie utworzono dwa konta:

A) którego zasilenie pozwoli na wejścia na strefę Cardio-Siła, squash, bowling, fitness i aquafitness.

B) które po zasileniu umożliwia korzystanie ze strefy wodnej  Aquaparku Kutno,

W chwili obecnej pracujemy nad tym, aby powstało jedno wspólne konto.

UWAGA! Nie ma możliwości dokonania wypłaty zgromadzonych środków, wykorzystania ich na atrakcje z innego konta oraz płacenia kartą Aqua-Pass za zajęcia zarezerwowane na podstawie innej karty Aqua-Pass.

Klauzula w przypadku zbierania danych od osoby której dotyczą (art. 13 RODO 2016/679).doc