Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Aktywne Ferie w Aquaparku Kutno niestety dobiegły końca. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 stycznia 2017 10:16

 

Już po raz 5-ty, dzieci z Kutna i okolic, uczestniczyły w feriach organizowanych przez Aquapark Kutno. Przez dwa tygodnie, łącznie 60-ro milusińskich aktywnie spędzało czas na basenie, bawiąc się i ucząc pływać, a także grając w kręgle, uczestnicząc w grach i zabawach ruchowych oraz zajęciach plastycznych zorganizowanych przez wykwalifikowanych wychowawców
i instruktorów.

 

Uczestnicy zabaw codziennie otrzymywali 3 wyśmienite posiłki regeneracyjne: drugie śniadanie, dwudaniowy obiad oraz pyszny deser. Na zakończenie każdego turnusu odbył się wyjątkowy konkurs, w którym wszyscy wylosowali słodkie upominki.

Dzieci uczestniczące w Aktywnych Feriach miały możliwość poznania wyjątkowych gości. Między innymi odwiedził nas Pan Policjant, który opowiedział o zasadach bezpieczeństwa na drodze w domu i szkole. Największą niespodzianką dla dzieci, okazali się zawodnicy Kutnowskiego Klubu Koszykarskiego: Grzegorz Grochowski oraz Sebastian Kowalczyk. Zawodnicy Polfarmexu Kutno przeprowadzili z dziećmi krótką rozgrzewkę, a następnie szereg gier, zabaw i konkursów ruchowych. Nasi podopieczni otrzymali od zawodników pamiątkowe kalendarze i książeczki, w których każdy mógł zdobyć autograf z dedykacją. Były też pamiątkowe zdjęcia.

Większość dzieci już po raz kolejny brała udział w naszych półkoloniach. Co pozwala nam sądzić, iż uczestnictwo w Aktywnych Feriach przysparza im wiele radości, a ich rodzicom przypadła do gustu formuła zajęć. Nie bez znaczenia jest fakt, iż zawsze odnotowujemy stu-procentową frekwencję.

Jesteśmy przekonani, że dla wszystkich dzieci był to wyjątkowy i niezapomniany czas, który spędziły w bardzo ciekawy sposób, uczestnicząc w zajęciach ogólnorozwojowych oraz  korzystając z wielu godzin beztroskiej zabawy.

FOTORELACJE