Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Fitness Kutno PDF Drukuj Email


 

PLAN ZAJĘĆ

Wrzesień '17


Lipiec Sierpień '17

 

 


Zmiany w prowadzeniu zajęć

18.08 piątek
18:30 Aqua Interwał-Roman
19:20 Aqua Bike-Roman

19.08 sobota
10:00 Bikini Body Workout-smukła sylwetka-Justyna

 

 

CENNIK  FITNESS  KUTNO

 

REGULAMIN FITNESSFitness Kutno
Twoja  drog
a  do  lepszego  życia !!!

Z wielką radością przedstawiamy Państwu Fitness Kutno – pierwszy profesjonalny klub fitness w naszym mieście. Fitness Kutno to ważna część inwestycji Aquapark Kutno. Oferta klubu została przygotowana pod przewodnictwem wybitnego szkoleniowca i prezentera fitness z międzynarodowym doświadczeniem, największe nazwisko polskiego fitnessu – Inkę Szymanski, którą udało nam się pozyskać do współpracy. Pod jej kierunkiem wyposażyliśmy klub w najnowocześniejszy sprzęt, na najwyższym, światowym poziomie, a także zebraliśmy kadrę najlepiej wykształconych i profesjonalnych instruktorów, po to, by wyjść naprzeciw wszelkim potrzebom kutnowskiej  i okolicznej społeczności. Każdy członek klubu Fitness Kutno, będzie miał możliwość uczestniczenia zarówno w tradycyjnych, jak i najnowocześniejszych formach światowego fitnessu. Będzie mógł korzystać z wiedzy specjalistów w dziedzinie fitnessu dynamicznego: oraz mentalnego.

Proponujemy również fitness w wodzie: przede wszystkim, rewelacyjne, bezimpaktowe, poprawiające wydolność i redukujące tkankę tłuszczową, zajęcia na rowerach - AquaBike, a także AquaStep, które są nowością w polskim fitnessie i istnieją zaledwie w kilku klubach fitness w kraju.

Dla osób starszych proponujemy zajęcia pod wspólną nazwą Aktywny Senior.

 

 

Opisy zajęć

 

Intensywność zajęć:   od* do ****

*zajęcia mentalne, relaksacyjno-rozciągające, ****zajęcia bardzo intensywne

STREFA FITNESS

 

4 Strefy

Rewolucyjny trening obejmujący 4 elementy tj. spalanie, wzmacnianie, stabilizacja oraz płaski brzuch. Podczas spalania wykorzystywane będą elementy cardio, dzięki którym spalisz zbędne kalorie oraz poprawisz kondycję. Dzięki ćwiczeniom wzmacniającym wysmuklisz i wzmocnisz swoje ciało a stabilizacja zadba o mięśnie głębokie. Całość treningu wzbogacona będzie o dodatkowe ćwiczenia wszystkich mięśni brzucha- prosty, poprzeczny oraz skośne. Zadbaj kompleksowo o swoje ciało!

Intensywność:***

 

Antycellulit

Są to zajęcia zarówno dla osób, które lubią ćwiczenia na stepie, jak i dla tych, które chcą wzmocnić i wymodelować swoje ciało oraz pozbyć się cellulitu. W czasie treningu oprócz nauki choreografii wykonywane są ćwiczenia kształtujące sylwetkę.

Dynamika zajęć pozwala na pozbycie się zbędnych kilogramów, poprawienie wydolności, z kolei część wzmacniająca zapewnia wzmocnienie i wysmuklenie całego ciała. Wszystkie te elementy powodują, że zbędny tłuszczyk oraz uciążliwy cellulit znikają a ciało staje się jędrniejszeJ

Intensywność: ***

Aktywna w ciąży

Ciąża to szczególny okres w życiu kobiety, który wymaga od niej bardzo dobrej formy fizycznej. Zajęcia, które proponujemy umożliwiają prowadzenie aktywnego tryb życia również w ciąży a dodatkowo pomagają lepiej przygotować do porodu.

Aktywna w ciąży to specjalistyczne zajęcia dla przyszłych mam, których intensywność oraz poziom trudności dostosowany jest specjalnie do każdego trymestru ciąży. Odpowiednio dobrane techniki wzmacniające, rozciągające, oddechowe, a także podnoszące próg czucia własnego ciała pomogą w przygotowaniu do porodu. W czasie zajęć wykorzystywane są techniki relaksacyjne, wybrane ćwiczenia pilates i ćwiczenia z piłką.

Intensywność:*

 

Fit and Jump

Najbardziej popularna i profesjonalna marka na polskim rynku, promująca fitness na trampolinach. Firma Fit and Jump jako pierwsza wprowadziła trampoliny do Polski  i od dwóch lat zajmuje się kompleksowo szkoleniem, produkcją trampolin oraz propagowaniem  jumping fitnessu.

Nasz klub współpracuje z Fit and Jump od dwóch miesięcy, prowadząc program treningowy na najlepszej jakości trampolinach, z najlepiej wyszkolonymi instruktorami.

Trening na trampolinach trwa  55 min i składa  się z kilku stałych części: rozgrzewka, cardio, wzmacnianie i rozciąganie.
Skoki  z użyciem trampoliny zmuszają mięśnie do szybkich, cyklicznych skurczów przez co trening jest unikatowy i niewykonalny na innym sprzęcie.

Poza tym posiada wiele zalet:

 • wzmacnianie mięśni,
 • poprawa pracy układu sercowo-naczyniowego,
 • stymulacja procesów trawiennych,
 • wydalanie toksyn z organizmu,
 • poprawa wytrzymałości układu kostno – stawowego,
 • zwiększenie wydolności organizmu,
 • poprawa koordynacji ruchowej,
 • zmniejszenie masy ciała,
 • modelowanie sylwetki (brzuch, „boczki”, pośladki, uda, łydki)
 • nie obciążamy stawów ani kręgosłupa, dotleniamy organizm.
 • Wykonując odpowiednie ćwiczenia podczas skoków możesz spalić nawet 1000 kcal w ciągu godziny!!!

Intensywność: ****

 

Interwał/ HIT

Trening HIIT (High Intensity Interval Trening), czyli intensywny trening interwałowy, to program ćwiczeń przeznaczony dla osób chcących szybko spalić tkankę tłuszczową oraz poprawić swoją kondycję. Trening HIIT daje trzy razy lepsze efekty w odchudzaniu niż ćwiczenia kardio, a jego wykonanie zajmuje dużo mniej czasu.

Trening HIIT polega na przeplataniu krótkich okresów intensywnych ćwiczeń anaerobowych (wykonywanych na maksymalnym poziomie intensywności) z przerwami na bardziej umiarkowane ćwiczenia kardio. Trening może bazować na dowolnym rodzaju ćwiczeń wytrzymałościowych lub siłowych: bieganiu, jeździe na rowerze, skakaniu na skakance, przysiadach, pompkach itd.

W treningu może uczestniczyć każdy, kto chce się pozbyć w krótkim czasie zbędnej tkanki tłuszczowej i nie lubi długich treningów cardio lub skomplikowanych zajęć choreograficznych. Trening prosty pod kątem struktury, lecz bardzo intensywny i wymagający maksymalnego zaangażowania w celu uzyskania maksymalnych efektów.

 

Joga

Joga jest ponadczasową i praktyczną nauką, rozwijającą się przez tysiąclecia, zajmującą się fizycznym, psychicznym, moralnym i duchowym rozwojem człowieka. Pozwala integrować myślenie, emocje i działanie, prowadzi do osiągnięcia równowagi i harmonii, zatem jest doskonałą metodą pracy, nie tylko z ciałem Buduje piękną sylwetkę, poprawia stan zdrowia, działa również kojąco na nerwy, wycisza umysł. Adresowana jest do wszystkich. Nie liczy się wiek, płeć ani stan zdrowia, a jedynie chęć poprawy jakości swojego życia. YOGA jest doskonałym środkiem leczniczym zapobiegającym wielu chorobom na podłożu cywilizacyjnym oraz psychosomatycznym, tak im jak:

 • bóle pleców, bóle reumatyczne, bóle głowy,
 • bezsenność, zmęczenie,
 • nadwrażliwość,
 • otyłość,
 • problemy żołądkowe, problemy jelitowe,
 • alergie,
 • żylaki,
 • nadciśnienie, zaburzenia krążenia,

Intensywność:*

 

Magic Bar

Wyjątkowe ćwiczenia wzmacniające i kształtujące całe ciało wykonywane ze sztangą. Ich intensywność regulowana jest indywidualnie ciężarem sztangi. Idealne zarówno dla kobiet i mężczyzn, dla szczupłych osób i "atletów". Idealne połączenie treningu wytrzymałościowego z siłowym. W szybkim czasie powoduje widoczne wyszczuplenie sylwetki, wzrost siły i wytrzymałości mięśni. Waga sztangi waha się od 1 do 18 kg. Ciężar zmienia się w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej i aktualnych możliwości. Trening ten jest najszybszym i najbardziej efektywnym sposobem na osiągnięcie wysokiej formy.Według badań naukowych wzmożone spalanie kalorii trwa jeszcze 12 godzin po zakończeniu treningu Magic Bar!

Intensywność:***


Postural & Zdrowy Kręgosłup

Zajęcia te są  specjalistycznym treningiem opartym na ćwiczeniach wzmacniających, elongacyjnych, oddechowych i rozciągających, dzięki którym możesz pozbyć się bólu okolic kręgosłupa, bioder i karku, a wzmacniając mięśnie brzucha, grzbietu i pośladków – zadbasz nie tylko o sylwetkę, ale i prawidłową postawę ciała. W efekcie poczujesz się zdrowiej, będziesz lepiej się prezentować i wyglądać. Kontuzje kręgosłupa są bardzo uciążliwe , ich głównym powodem jest siedzący tryb życia, np. wielogodzinne siedzenie w nieprawidłowej pozycji przed komputerem, telewizorem, zbyt miękkie łóżko lub materac, nadwaga, garbienie się, brak aktywności fizycznej. Kręgosłup stanowi główną oś i podporę ciała, a pomagają nam w tym mięśnie grzbietu, które biorą udział we wszystkich czynnościach jakie wykonujemy, szczególnie w pozycji stojącej. To one wraz z mięśniami brzucha stabilizują naszą sylwetkę w pionie chroniąc przy tym nasz kręgosłup. Aby mięśnie grzbietu spełniały swoje zadanie, zapewniały prawidłowe ułożenie kręgosłupa, zapobiegały jego uszkodzeniom i bólom muszą być mocne i elastyczne. Regularne ćwiczenia na tę partię mięśniową nie wymagają większego wysiłku. Postural & Zdrowy Kręgosłup to zajęcia dla wszystkich niezależnie od grupy wiekowej. Profilaktyczne, bezpieczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe. Efektem zajęć jest prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka.

Intensywność:*

 

Stepowe spalanie + super wzmacnianie

Połączenie części aerobowej z elementami wzmacniania na stepie. Dzięki takiemu połączeniu poprawisz kondycję układu krążenia i oddychania, siłę mięśni oraz wymodelujesz sylwetkę. Część cardio pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy i spalić mnóstwo kalorii, natomiast w części wzmacniającej pracujemy nad całym ciałem ramiona, biodra, uda, pośladki a także mięśnie grzbietu i brzucha, które są zaangażowane do intensywnej pracy poprzez efektywne dobieranie metod treningowych. Zajęcia kończy część relaksacyjna w postaci ćwiczeń rozciągających. Zajęcia poprawiają wydolność, kondycję oraz koordynację ruchową, a także wzmacniają mięśnie i dostarczają niespożyte zapasy energii i dobrego samopoczucia!

Intensywność:***

 

Stretching+Zdrowe plecy

Zajęcia  te są połączeniem stretchingu czyli rozciągania wszystkich grup mięśniowych, uelastyczniania ich oraz zwiększenia ruchomości stawów z treningiem nastawionym na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa oraz kształtowanie wyprostowanej, aktywnej sylwetki.

Stretching to doskonałe ćwiczenia oddechowe, rozluźniające i rozciągające przy relaksującej muzyce polecane szczególnie osobom, które godzinami pozostają w tej samej pozycji - na przykład osobom pracującym przy komputerze. To także zajęcia, na których pracujemy nad poprawą ruchomości kręgosłupa w jego poszczególnych odcinkach, wzmocnieniem szkieletu mięśniowego, redukcją przykurczy mięśniowych i kształtowaniem postaw przyjaznych kręgosłupowi.

Intensywność:*

 

Super Talia +Płaski Brzuch

Marzysz o płaskim brzuchu? Ciągle walczysz z nadmiarem tłuszczyku w obrębie talii?

Zapraszamy we wtorki na zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie mięśni brzucha.  Zajęcia składają się z rozgrzewki , następnie przechodzimy do intensywnych ćwiczeń  wykonywanych seriami w obrębie talii i brzucha z użyciem różnych przyborów fitness. Całość zakończymy krótkim, odprężającym  stretchingiem.

Intensywność:**

 

Tabata

to idealny trening dla osób chcących szybko osiągnąć zauważalne wyniki w swoim ciele! Dzięki temu interwałowemu treningowi metabolicznemu przyspieszamy spalanie tkanki tłuszczowej, ale również zwiększamy wytrzymałość i wydolność organizmu. Co więcej! Pod okiem instruktora, nawet początkujący „zawodnik”, nauczy się poprawnego wykonywania zarówno podstawowych, jak i zaawansowanych ćwiczeń.

 

Trening Obwodowy

Jak sama nazwa wskazuje w czasie tego rodzaju treningu ćwiczymy po obwodzie gdzie do pracy zostają zaangażowane wszystkie podstawowe mięśnie – nóg, brzucha, ramion, pleców, barków itp. Ćwiczenia wykonuje się jedno po drugim, nie robiąc przerw (w ten sposób powstaje obwód). W trakcie ćwiczeń wykonujemy znacznie cięższą pracę niż w czasie normalnego treningu siłowego jednak każdy indywidualnie ma możliwość dopasowania obciążania i częstości wykonywania powtórzeń w seriach. Trening obwodowy jest skuteczny dzięki swojej różnorodności - serie ćwiczeń na wszystkie partie ciała modelują sylwetkę, wzmacniają wytrzymałość i odchudzają. Wysiłek równomiernie rozkładany na wszystkie partie mięśni powoduje, że ciało nie jest przeciążone.

Intensywność: ****

 

Zumba Fitness

Zumba to połączenie tańca i fitnessu. Godzina świetnej zabawy dla każdego, bez względu na wiek i poziom zaawansowania. Zaszalej w rytmach latynoamerykańskich tj. salsa, cumbia, merengue, reggaeton i nie tylko! Zajęcia te są: ŁATWE- połączenie prostych kroków tworzących choreografię, EFEKTOWNE- tańcz, baw się i spalaj kalorie! POZYTYWNE - podczas zajęć czujesz się jak na imprezie a pozytywny klimat udziela się jeszcze długo po zakończonych zajęciach!

Intensywność:***

 

 

 

STREFA AQUAFITNESS

Aqua Bike

Jest formą aktywności fizycznej o charakterze wytrzymałościowym, realizowaną w basenie na specjalnie do tego przystosowanych rowerach stacjonarnych. Grupie ćwiczących towarzyszy dynamiczna muzyka, wzmacniająca motywację ćwiczących do zajęć. Aqua spinning jest oryginalną wszechstronną metodą treningu prowadzoną w środowisku wodnym, poprawiającą kondycję fizyczną oraz wspomagającą spalanie tkanki tłuszczowej (od 600 do 1200 kcal na treningu), przy zredukowanym obciążeniu na stawy.

Intensywność:***

 

Aqua Gym

Ciało w wodzie waży dużo mniej, jest lekkie i sprawne. Dlatego ćwiczenia w wodzie nie powodują przeciążenia stawów, są bezpieczne i skuteczne. Poza tym woda stawia spory opór, więc można trenować równie intensywnie jak podczas wyciskających pot ćwiczeń na siłowni, męcząc się i pocąc znacznie mniej. Wykorzystując opór wody osiągamy świetne efekty wspomagające odchudzanie oraz uzyskujemy poprawę jędrności skóry. Gimnastyka w wodzie wskazana jest dla osób o średnim i niskim poziomie sprawności fizycznej,  nie wymaga umiejętności pływania, ponieważ, cały czas ćwiczy się w styczności z podłożem. W wodzie ciało waży o wiele mniej, dlatego łatwiej wykonuje się ćwiczenia. Ćwicząc AquaGym  pozbywamy się zbędnych kilogramów, ponieważ ruch w wodzie wpływa na przyspieszenie przemiany materii.

Intensywność:***

 

 

Aqua Interwał

Innowacyjny trening w formie interwału przeprowadzony w środowisku wodnym. Każde ćwiczenie jest indywidualnym treningiem przy  użyciu sprzętu  m.in. hantli wypornościowych, makaronów, rękawic neoprenowych, ciężarków treningowych. Struktura zajęć składa się z czasowych przejść między ćwiczeniami oraz ćwiczeń rozluźniających. Serie ćwiczeń odbywają się naprzemiennie z biegiem w wodzie.Ten rodzaj ćwiczeń przeznaczony jest dla osób, które w krótkim czasie chcą zrzucić kilka kilogramów i poprawić kondycję.


Aqua Step

Zalecane dla osób chcących kształtować i ujędrnić ciało Wchodzenie i schodzenie ze stopnia to doskonały trening wydolnościowy angażujący głównie mięśnie pośladkowe i mięśnie ud – świetnie modeluje biodra i pośladki. Trening w wodzie wpływa na wzmocnienie i uelastycznienie mięśni, wysmuklenie sylwetki, poprawia krążenie i oddychanie, a także pozytywnie wpływa na kondycję, zapobiega występowaniu stresów, opóźnia wystąpienie zmęczenia, wpływa pozytywnie na poprawę samopoczucia. Chociaż w wodzie mięśnie pracują bardzo intensywnie, uprawiając ten sport prawie nie odczuwasz wysiłku. Aqua Step może być również z powodzeniem uprawiany przez kobiety w ciąży.

Intensywność:***

 

 

 

AKTYWNY SENIOR

 

Senior Fit - zajęcia na sali fitness

Wzmacnianie mięśni, poprawa zakresu ruchu w stawach, poprawa świadomości własnego ciała. Niemal wszystko  w marszu, pozycjach siedzących i leżących, z wykorzystaniem ciężarków, bosu, dużych piłek i piłeczek heavyball. Praca, ale i wspaniała zabawa, zmierzająca do poprawy lub podtrzymania sprawności układu ruchowego i sercowo-naczyniowego.

Intensywność:**

 

Senior Bike - zajęcia na basenie rekreacyjnym

Zajęcia dla osób powyżej 60 roku życia, objęte programem „Aktywny Senior”. Trening wytrzymałościowy prowadzony na specjalnych rowerach stacjonarnych umieszczanych na dnie basenu. Grupie ćwiczących towarzyszy muzyka podnosząca motywację ćwiczących do zajęć oraz wprawiająca w dobry nastrój.

Intensywność:**

 

Aqua Senior - zajęcia na basenie rekreacyjnym

AquaSenior - lekcja wzmacniająca w wodzie. Z użyciem przyborów: ciężarki, rękawice, makarony itp. Szczególną uwagę zwraca się na wzmacnianie mięśni brzucha i pleców, oraz zwiększanie ruchomości w stawach. Zajęcia objęte programem „Aktywny Senior” skierowanym do osób powyżej 60 roku życia.

Intensywność:**

 

 

Nasi instruktorzy

 

Justyna Pankiewicz – Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła w 2012 roku kiedy to skończyła kurs „PFI Basic Instructor” w szkole Profi Fitness School w Poznaniu. Od tego czasu ukończyła wiele szkoleń prowadzonych przez Inka Szymanski Fitness School m.in. Step, Step&Shape, Floor, Magic Bar oraz szkolenia Aqua Fitness takie jak: Aqua Bike, Aqua Step, Aqua Gym. Od czerwca 2012 roku Justyna pracuje jako instruktor w klubie „Fitness Kutno”, gdzie prowadzi różnorodne zajęcia wzmacniające, choreograficzne oraz mieszane. Obecnie uczęszcza na szkolenia renomowanych szkół fitness, co pozwala jej na ciągły rozwój w tym kierunku oraz na pogłębianie swojej pasji oraz zamiłowania do fitnessu. Oprócz prowadzenia zajęć grupowych, Justyna pracuje w Naszym klubie również jako Instruktor Sportowy w strefie Cardio-Siła.

 

Aleksandra Michalik - Akademia Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie – tytuł naukowy- magister wychowania fizycznego, specjalizacja- nauczyciel wychowania fizycznego z przygotowaniem pedagogicznym, nauczyciel korekcji wad postawy, instruktor Nordic Walking. Przez 12 lat była czynną zawodniczką koszykówki ( II liga w Kutnie oraz II liga w Warszawie w AZS). Ukończyła szkolenia AQUAFITNESS i przede wszystkim takie zajęcia prowadzić będzie w klubie FITNESS KUTNO. Uczestniczyła w wielu szkoleniach INKA SZYMANSKI FITNESS SCHOOL.

 

Natalia Podlasin - z fitnessem związana jest od kiedy ukończyła kursinstruktorski w Państwowej Akademii Sportu w Warszawie. Wcześniej uczestniczyła w zajęciach samoobrony Krav Maga, w której zdobyła pierwszy poziom, do dziś bierze udział w zjazdach w tej dyscyplinie. Obecnie przeszła szkolenia organizowane przez szkołę Open Mind z zakresu Aeroboksu i uzyskała tytuł instruktora aqua fitnessu, a także kurs instruktora TMT (Total Muscle Training). Jest studentką Technologii Żywności i Żywienia Człowieka i na co dzień poszerza swoją wiedzę z zakresu dietetyki. Posiada ogromną pasję do fitnessu, którą pragnie zarażać wszystkich klubowiczów.

 

Magdalena Tyburska - licencjonowana instruktorka fitness i trener personalny. Na co dzień pracuje w klubach Akademia Ruchu w Płocku. Uczestniczka wielu konwencji fitness w kraju i za granicą. Madzia jest prawdziwą pasjonatką fitness, tańca i żywienia. Wszelkiego rodzaju szkolenia i warsztaty sprzętowe ukończyła pod szyldem jednej z najlepszych szkół fitness w Polsce- Open Mind. Specjalizuje się w zajęciach Kettlebells, 4 strefy, Trening Stacyjny, Dance oraz Zumba i takie zajęcia będzie prowadzić w Naszym klubie.

 

Aneta Redlińska - licencjonowana instruktorka fitness oraz trener personalny. Na co dzień jest instruktorem i trenerem w klubie Akademia Ruchu w Płocku. Wszelkiego rodzaju kursy i szkolenia ukończyła pod szyldem uznanej i jednej z najlepszych szkół fitness na rynku-Open Mind. Brała udział w wielu konwencjach międzynarodowych w fitnessie. Interesuje ją nie tylko ciało ale i dusza. Odnajduje się w zajęciach cardio ale również w mentalnych. Pasjonuje się tańcem, masażem i zdrowym stylem życia. W klubie Fitness Kutno prowadzić będzie od stycznia 2016 roku zajęcia z gumami Tubing, Funkcjonalny Step oraz zajęcia interwałowe.

 

Ela Gontarek - licencjonowany instruktor fitness (Lifetime UK), instruktor sportu w zakresie Pilates (Polska Akademia Sportu). Ela ukończyła także szereg kursów w renomowanej szkole fitness w Polsce- IFFA takich jak: Trener Kręgosłupa, Vinyasa Power Joga oraz kurs uprawniający do pracy z ciężarnymi- Fit Pregnancy. Oprócz osiągania harmonii między ciałem i duszą, Ela pasjonuje się bieganiem, wspinaczką skalną oraz językami obcymi. Obecnie szkoli się z British School of Yoga w zakresie trenera relaksacji i medytacji.
W klubie Fitness Kutno jest specjalistką od Jogi oraz zajęć Aktywna w ciąży.

 

Roman Nowacki – Jest absolwentem Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy kierunku ekonomia oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu kierunku finanse i rachunkowość. Proces szkolenia rozpoczął w klubie FITNESS KUTNO. Ukończył wiele szkoleń organizowanych przez INKA SZYMANSKI FITNESS SCHOOL. Jest instruktorem MAGIC BAR®. Kurs instruktora fitness – nowoczesne formy gimnastyki ukończył w Centrum Szkoleń i Certyfikacji w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy dodatkowo kurs Instruktora Aqua fitness ukończył w Pure Jatomi Fitness Kraków orazcross-trening w Reebok University. Uczestniczy w wielu konwencjach i szkoleniach. Charakter pracy jaką wykonuje na co dzień spowodował w nim potrzebę ruchu, która z obowiązku przerodziła się w pasję.

 

 

 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących zajęć fitness proszę pytać instruktorów bądź pisać na adres mailowy :

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Fitness Kutno

Korzyści z regularnego uprawiania urozmaiconej aktywności fizycznej, są dla człowieka nieocenione. Poprawa funkcjonowania układów: mięsniowego, sercowo-naczyniowego i oddechowego, uzyskanie świadomości własnego ciała, skuteczna walka przeciwko osteooporozie,  zwiększenie wydolności., obniżenie poziomu cholesterolu, to tylko niektóre z nich.  Obserwowany u osób regularnie uprawiających fitness wzrost sprawności, poprawa sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej i zmniejszenie wagi ciała skutkują ogromną poprawą samopoczucia.

Przyjdź do nas po zdrowie, urodę i przedłużenie młodości!!!

Inka Szymanski


GALERIE

 

FITNESSKUTNO AQUAFITNESS AQUAKIDS