We have 28 guests online
No images
Otyliada 2017 PDF Print E-mail
Written by admin mosir   
Tuesday, 21 February 2017 14:39

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie wraz z Ratownictwem Wodnym Rzeczpospolitej oddział  Kutno, zaprasza do wzięcia udziału w Nocnym Maratonie Pływackim „OTYLIADA” 2017. Te nietypowe zawody odbędą się w kutnowskim Aquaparku już po raz trzeci.  Inicjatywa ta, odbywająca się pod hasłem „Cała Polska pływa z nami” ma zasięg ogólnopolski, a jej celem jest popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej, mającej ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka.

Tegoroczna edycja rozpoczyna się 11.03.2017r. o godz. 18:00 i kończy 12.03.2017r., nie później niż o godz. 6:00. Do 4 lutego była możliwość zapisu drogą elektroniczną na stronie organizatora, z czego skorzystało ponad 40 osób z Kutna i okolic. Obecnie na naszej pływalni pozostało 14 wolnych miejsc – zapisu można dokonać w dniu imprezy (godzinę przed rozpoczęciem) - opłata startowa wynosi 18zł od osoby. Pierwszeństwo startu maja osoby zapisane droga elektroniczną (jednorazowo może pływać do 45 osób)

Wszyscy uczestnicy „Otyliady’2017” otrzymają identyfikator i certyfikat uczestnictwa, mini-medal, a specjalnymi nagrodami na każdej pływalni uhonorowani zostaną pływacy, którzy przepłynęli najdłuższy dystans, najstarsi, najmłodsi i najliczniejsze rodziny (liczące co najmniej pięć osób). Organizatorzy ze swojej strony zapewniają napoje  oraz posiłek regeneracyjny, a także opiekę ratowników wodnych i służby medycznej.

W organizacji IV Nocnego Maratonu Pływackiego wpierają nas: LUKS Olimpia Oporów, Danio Swim oraz I Liceum Ogólnokształcące PUL im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty w Kutnie.

Regulamin:   http://www.otyliada.pl/index.php/regulamin

Last Updated on Tuesday, 21 February 2017 14:43
 
Walentynki :) PDF Print E-mail
Written by admin mosir   
Monday, 13 February 2017 12:14

 
Już jest! Nowa brama do ćwiczeń na strefie Cardio Siła w Aquaparku Kutno! PDF Print E-mail

Spełniając oczekiwania naszych klientów w dniu wczorajszym nasza siłownia wzbogaciła się o nowe urządzenie. Jest nim profesjonalna brama do ćwiczeń firmy Marbo Sport, producenta najwyższej jakości sprzętu sportowego. Mamy nadzieję, że to urządzenie przypadnie do gustu naszym klientom i pozwoli jeszcze efektywniej wykorzystywać czas spędzany w strefie Cardio Siła.  Poniżej przedstawiamy proponowane ćwiczenia do wykonania z użyciem bramy.

Krzyżowanie linek wyciągu w staniu

Prostowanie przedramion ramion w poziomie na wyciągu górnym stojąc

Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki piersiowej nachwytem

Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki piersiowej w pochwycie

Podciąganie na drążku w szerokim nachwycie

Podciąganie na drążku w wąskim nachwycie

Zapraszamy do korzystania w godzinach pracy strefy t.j. od godz. 8:00 do 22:00

 

 
Mistrzostwa Cardio Siła PDF Print E-mail

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału III-ch Mistrzostwach  Kutna Amatorów Sportów Wytrzymałościowych w Strefie Cardio-Siła  Aquaparku Kutno.


Impreza składała się będzie z 2 części tj.:

1. Eliminacji które rozpoczną się 11 lutego 2017 r. i będą trwały codziennie w godzinach 8:00 – 22:00 do 05 marca 2017 r.

2. Wielkiego finału, który odbędzie się w dniu 11 marca 2017 r.

13:00 – zapisy i ważenie zawodników,

13:30 – rozpoczęcie zawodów,

16:00 – zakończenie zawodów, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród


Aby wziąć udział w mistrzostwach należy uiścić opłatę startową w wysokości 10 zł w kasie fitness Aquaparku Kutno, a następnie, z otrzymanym w kasie paragonem,  wpisać się na listę zawodników, która dostępna będzie u instruktora na strefie Cardio-Siła.

Istnieje możliwość zamówienia pamiątkowych koszulek z nadrukiem Mistrzostw.
Więcej informacji w regulaminie mistrzostw oraz pod numerem  603 361 334.

Uwaga! Wpisowe nie zwalnia z regularnej opłaty za wejście na strefę Cardio-Siła.

REGULAMIN
 
Mistrzostwa w Squash-u PDF Print E-mail

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV Mistrzostwach Powiatu Kutnowskiego w Squasha, które odbędą się już 4 marca 2017r.

Aby wziąć udział w mistrzostwach należy wypełnić zgłoszenie /do pobrania na miejscu lub na naszej stronie internetowej/, następnie złożyć je oraz uiścić opłatę startową w wysokości 49zł w kasie fitness Aquaparku Kutno, najpóźniej do 2 marca.


Mistrzostwa zostaną rozegrane w trzech kategoriach:

- mężczyźni 40+ /godz. 10:00/

- kobiety open /godz. 13:00/

- open /godz. 14:30/


Organizatorzy, w trakcie trwania zawodów, zapewniają napoje oraz owoce. Wśród  graczy przeprowadzone zostaną konkursy z nagrodami.

Po turnieju zapraszamy wszystkich zawodników na spotkanie integracyjne, które odbędzie się na terenie kręgielni /Bowling Kutno/o godz. 18:30. W przypadku osób towarzyszących uczestnikom turnieju, pobrana zostanie dodatkowa opłata.

Istnieje możliwość zamówienia pamiątkowych koszulek z nadrukiem Mistrzostw. 
Aktualnie negocjujemy możliwie najlepsze warunki dlatego cena za udział osób towarzyszących w spotkaniu integracyjnym zostaną podane w najbliższym czasie.

Więcej informacji w regulaminie mistrzostw oraz pod numerem /24/ 357 56 04.

 

REGULAMIN


ZGŁOSZENIE
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 94