Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 
logo_115.jpg
Półkolonie letnie w Aquaparku Kutno PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 maja 2017 11:32

 

REGULAMIN + KARTA KWALIFIKACYJNA.doc

REGULAMIN + KARTA KWALIFIKACYJNA.pdf

 
Wybory Miss Aquaparku Kutno PDF Drukuj Email
środa, 17 maja 2017 09:28

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie ma zaszczyt zaprosić nie tylko klientów Aquaparku Kutno, ale również mieszkańców Kutna i regionu, do uczestnictwa w III Wyborach Miss Lata Aquaparku Kutno 2017. Wspólnie z naszymi Sponsorami chcemy, aby ta impreza na stałe weszła do kalendarza wydarzeń kulturalnych  MOSiR Kutno. Oczywiście jak sama nazwa mówi będziemy wybierać  najpiękniejsze kobiety spośród tych, które zgłoszą się do udziału w konkursie. Zapewniamy, że warto, ot chociażby ze względu na nagrody, jakie nasi sponsorzy ufundowali dla laureatek. Miss Lata otrzyma voucher na dwuosobową wycieczkę do Chorwacji,  ufundowany przez Firmy SIRMAX POLSKA oraz VESTER. Na Miss Publiczności również czeka voucher na wycieczkę do Chorwacji, którego fundatorem jest Firma programistyczna MWM z Gliwic.

Voucher o wartości 1000 zł. dla I Vice Miss oczywiście na bałkańskie przygody ufundowała Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej z Kutna.

Dla II Vice Miss nagrodę niespodziankę ufundował sklep MEDIA EXPERT z Kutna.

Wśród publiczności i klientów Aquaparku,  którzy będą obecni na Gali Finałowej III Wyborów Miss Lata Aquaparku Kutno rozlosowany zostanie voucher na zagraniczną wycieczkę ufundowaną przez  Centrum Turystyki OSKAR, które współpracuje z nami od pierwszej edycji Wyborów Miss Lata Aquaparku Kutno oraz inne upominki rzeczowe.

Ponadto nagrody i atrakcje ufundowali: Prezydent Miasta Kutno Zbigniew Burzyński, który jest Honorowym Patronem imprezy oraz Firma Auto Części Napierała, FTU NAT-TRANS Rafał Olszewski, TBS,  PWiK, GOŚ, AVON, AMZ, Hotel AWIS, Różana Rezydencja.

Gala Finałowa III Wyborów Miss Lata Aquaparku Kutno 2017 odbędzie się 6 sierpnia o godz. 17:00 oczywiście w Aquaparku Kutno.

Podczas Gali finałowej nasze kandydatki zaprezentują się w letnich sukienkach, strojach sportowych oraz strojach kąpielowych. Pomiędzy prezentacją kandydatek czas naszym gościom umilać będą występy artystów oraz pokazy iluzji i inne niespodzianki.

Do konkursu zakwalifikuje  się 30 kandydatek z całej Polski.

KARTA ZGŁOSZENIA KANDYDATKI.doc REGULAMIN WYBORÓW.pdf


Pragnę zainteresować Państwa tym wydarzeniem bowiem z tego co wiem jesteśmy jedynym Aquaparkiem w kraju, który w tym roku organizuje taką imprezę.

Patronat medialny objęli: Radio Victoria, Telewizja Kutno, KCI, EKUTNO, EKU24, Powiatowe Życie Kutna, Gazeta LOKALNA oraz Magazyn KCI.

Pozdrawiam

Paweł Markiewicz    tel. 539-925-907

 
Ocena jakości wody PDF Drukuj Email
wtorek, 16 maja 2017 11:17

 
5 lat Aquaparku Kutno PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 maja 2017 07:31
dd

Szanowni Państwo,

 

Pięciolecie Aquaparku to dla nas  ważna data. To 1.25 mln odnotowanych wejść, co daje średnio 684 odwiedziny dziennie,  to 17,5 mln złotych pozostawionych w naszych kasach,  to wiele imprez takich jak: Mistrzostwa Kutna

i Powiatu w pływaniu, Sylwester, Otyliada, Półkolonie czy wybory Miss Aquaparku, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez naszego miasta.


Pięciolecie to wreszcie wart każdej ceny, realizowany od początku powstania Aquaparku program Będę pływać, dzięki któremu ponad 2000 dzieci posiadło umiejętność pływania.


 

Szanowni Państwo, dziś Aquapark to obiekt lubiany, licznie odwiedzany nie tylko przez mieszkańców Kutna ale przez wielu gości  z niemal całego kraju. Pozwólcie zatem, że podziękuję Klientom za każdy dzień spędzony z nami, podziękuję Samorządowi Miasta Kutno, Sponsorom,  oraz Pracownikom za dobrą robotę.

 

Do zobaczenia!

Paweł Ślęzak

Dyrektor MOSiR


Z okazji obchodów 5-cio lecia powstania Aquaparku Kutno oraz Dnia Dziecka,święta wszystkich dzieci na całym świecie, przygotowaliśmy dla Was promocję cenową na wszystkie atrakcje.

 

REGULAMIN PROMOCJI

 

Dodatkowo, specjalnie dla miłośników wodnych szaleństw, zainstalowany zostanie
TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE CHALLENGE TRACK

 

 

 

Zapraszamy 1 czerwca 2017 roku !

 
Graj na medal PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 13:36

Marzena Walkowska została triumfatorką rozegranych w niedzielę (23 kwietnia) kobiecych zmagań w squashu. Zawody w kategorii pań zorganizowano w ramach turnieju Graj na medal.

– To efekt prośby kilku zawodniczek, które w rywalizacji z mężczyznami w kategorii OPEN radziły sobie całkiem dobrze, jednak chciały zmierzyć się ze sobą bez udziału panów – mówi Jarosław Zielak, sędzia turnieju.

W niedzielnych zmaganiach wzięło udział pięć pań, choć zgłosiło się siedem. Niestety, dwie uczestniczki musiały wycofać swój udział ze względu na stan zdrowia. Nie przeszkodziło to jednak: Marzenie Walkowskiej, Joannie Sztejce, Magdzie Blus, Paulinie Nawrockiej i Małgorzacie Majchrzak w sportowej walce i świetnej zabawie zarazem. Każda z pań rozegrała cztery mecze. Bezkonkurencyjna była Marzena Walkowska, która każdy pojedynek kończyła wygraną. To ona stanęła na najwyższym stopniu podium. Joanna Sztejka przegrała jedynie w meczu  z Marzeną Walkowską i ostatecznie zajęła II miejsce. Trzecia na podium, Magda Blus pokonała w dwóch setach czwartą w generalnej klasyfikacji Paulinę Nawrocką i plasującą się ostatecznie na piątej lokacie - Małgorzatę Majchrzak.

- Dziewczyny miały okazję już poznać się podczas IV Mistrzostw Powiatu Kutnowskiego w Squasha, które odbyły się w 4 marca 2017r. w Aquaparku Kutno. Kobiecej rywalizacji towarzyszy bardzo sympatyczna atmosfera. Więcej w tym czasem zabawy i radości niż zaciekłości i sportowego zacięcia – dodaje sędzia Zielak.

Zapraszamy wszystkie panie, mające chęć aktywnie spędzić czas podczas gry w squasha do udziały w kolejnych kobiecych zawodach, które rozegrane zostaną w czerwcu. Tymczasem już za miesiąc spotykamy się na zawodach turnieju Graj o medal dla pań i panów.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 98