Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 
Półkolonie w Aquaparku Kutno PDF Drukuj Email
piątek, 30 czerwca 2017 10:54

Kropelki i Bąbelki rozpoczęły w poniedziałek półkolonie w Aquaparku Kutno. Pyszne drugie śniadanie na powitanie – a potem aż do obiadu nauka pływania, rekreacja na basenie i świat pełen wodnych przygód! To nasze atuty, które wyróżniają nas od innych półkolonii w mieście. Po obiedzie zawsze przychodzi pora na gry i zabawy ruchowe, twórcze malowanie i ciekawe spotkania.

We wtorek gościem uczestników półkolonii był policjant z komendy powiatowej w Kutnie. Dzieci Dowiedziały się dlaczego tak ważne jest aby jeździć na rowerze w kasku i kamizelce odblaskowej. Nauczyły się także jak prawidłowo przechodzić przez jezdnie.

– Ja jeżdżę na rowerze zawsze w kasku i kamizelce odblaskowej – zapewniały niemal wszystkie dzieci. – Pan policjant opowiadał też dlaczego na kąpieliskach nie możemy sami, bez opieki wchodzić do wody i jak się nie zgubić gdy wokół jest dużo ludzi. Wiemy też co zrobić gdy się zgubimy i kogo poprosić wtedy o pomoc.

Po obiedzie w Barze Hanuś zawsze jest też czas na rywalizację fair play! Zarówno na kręglach jak i zajęciach sportowych w sali fitness. – Ojej jak tu super! – krzyczał wczoraj Wituś wchodząc na zajęcia sportowe. Do godziny 16 czas mija tak bardzo, bardzo szybko.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Dzień Ojca PDF Drukuj Email
piątek, 23 czerwca 2017 12:13

 

 
Graj na medal- podsumowanie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 czerwca 2017 11:24

Za nami kolejny turniej w squasha rozegrany w ramach cylku „Graj na medal”. W niedzielę, 11 czerwca, na kortach Aquaparku Kutno, do zmagań przystąpiło pięciu panów. Triumfatorem kategorii OPEN mężczyzn, po raz kolejny, okazał się Jarosław Zielak, który nie dał żadnych szans swoim rywalom, wygrywając wszystkie mecze. Najtrudniejszym przeciwnikiem dla zdobywcy pierwszego miejsca był Michał Łucki, który jako jedyny urwał seta zwycięzcy, plasują się tym samym na drugiej pozycji. Miejscem trzecim może się poszczycić Włodzimierz Kulaziński, który wygrał 2 z 4 swoich meczy. Udział w turnieju odnotowali również Adrian Zawiślak i Przemysław Rybczyński, zajmując kolejno 4 i 5 miejsce w naszych squashowych zmaganiach.

Niestety z powodu niskiej frekwencji, nie rozegrano turnieju w kategorii OPEN kobiet, Przybyły tylko 2 panie. Mamy nadzieję, iż w kolejnym terminie pojawi się ich więcej. Niedzielny turniej był ostatnim przed przerwą wakacyjną. Przebiegł on jak zwykle w bardzo sympatycznej atmosferze. Na kolejne sportowe zmagania zapraszamy już we wrześniu.

 
Graj na medal 11 czerwca PDF Drukuj Email
wtorek, 06 czerwca 2017 12:26

REGULAMIN

 
5 lat Aquaparku Kutno PDF Drukuj Email
piątek, 02 czerwca 2017 07:34

Ach, co to było za święto! Aquapark Kutno obchodził hucznie swoje 5 urodziny. Z tej okazji od rana można było liczyć na moc wodnych atrakcji. Nie obyło się bez podziękowań i wspaniałego tortu w kształcie... budynku kutnowskiego parku wodnego.

Oficjalną część świętowania rozpoczął dyrektor MOSiR-u, Paweł Ślęzak, który powitał przybyłych gości oraz podziękował za ich obecność na jubileuszu.

- 5 lat Aquaparku to dla nas ważna rocznica. To ponad 1 250 000 odwiedzin, co daje średnio 680 wejść dziennie. To ponad 15 milionów zł zostawionych w kasach naszego parku wodnego, w końcu to 160 tys. m3 zużytej wody i 8,5 mln kW prądu. Przez ten czas dorobiliśmy się wielu wspaniałych imprez takich jak Mistrzostwa Kutna i Powiatu w pływaniu, Sylwester, Otyliada, Półkolonie czy wybory Miss Aquaparku, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez naszego miasta - przybliżył gościom dyrektor Ślęzak.

Głos zabrał również prezydent Kutna, Zbigniew Burzyński.

- Szanowni Państwo, kiedy mniej wiece 10  lat temu zapadła decyzja o budowie aquaparku, to musicie wiedzieć, że nie była ona łatwa. Padały pytania: po co? dla kogo? czy zarobi na siebie? Dzisiaj jednak widzimy, że te ponad milion osób, które odwiedziły ten obiekt świadczy o tym, że to było potrzebne. Aquapark Kutno jest niewątpliwie wizytówką całego miasta - mówił włodarz.

Na uroczystości pojawiła się także pani Martyna Kodłubaj z córeczkami, która była milionowym gościem Aquaparku Kutno.

Po licznych podziękowaniach i gratulacjach przyszedł czas na część artystyczną. Jako pierwsze zaprezentowały się podopieczne Młodzieżowego Domu Kultury - zespoły Czary Mary i Abrakadabra. Po nich mogliśmy na własne oczy zobaczyć jak wyglądają zajęcia fitnessu na trampolinach, a po nich głos zabrał iluzjonista Aleksander Dumała i dosłownie zaczarował publiczność magicznymi sztuczkami, w których pomagali mu m.in. prezydent Zbigniew Burzyński, zastępca komendanta KP PSP w Kutnie Marcin AdamiakJoanna Brylska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Kutna.

Uroczystości zwieńczył wielki tort w kształcie budynku Aquaparku Kutno.

Źródło: KCI

[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 1[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 2[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 3[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 4[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 5[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 6[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 7[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 8[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 9[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 10[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 11[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 12[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 13[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 14[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 15[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 16[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 17[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 18[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 19[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 20[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 21[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 22[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 23[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 24[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 25[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 26[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 27[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 28[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 29[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 30[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 31[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 32[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 33[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 34[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 35[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 36[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 37[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 38[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 39[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 40[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 41[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 42[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 43[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 44[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 45[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 46[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 47[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 48[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 49[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 50[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 51[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno! 52
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 99