.

 

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 
Cardio-Siła czynna od 6:00 PDF Drukuj Email
środa, 20 marca 2019 13:03

Szanowni Państwo!

W związku z coraz częściej pojawiającymi się pytaniami o możliwość korzystania ze strefy Cardio-Siła przed godziną 8:00, uprzejmie informujemy, iż od 1 kwietnia 2019 r. w dniach poniedziałek - piątek będzie ona próbnie uruchamiana o godzinie 6:00.

Serdecznie zapraszamy!

 
Podsumowanie Aktywnych Ferii w Aquaparku Kutno PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 lutego 2019 12:38

Minione dwa tygodnie obfitowały w szereg atrakcji zorganizowanych w ramach Aktywnych Ferii w Aquaparku Kutno. Łącznie 90 dzieci, w wieku od 6 do 12 lat, spędziło z nami wspaniałe chwile podczas zimowych półkolonii. W godzinach 10:00-16:00 przygotowaliśmy dla nich wiele ciekawych form aktywnego wypoczynku. Były to m.in. zajęcia w wodzie, związane z nauką i doskonaleniem pływania oraz elementami ratownictwa wodnego, prowadzone przez instruktorów pływania. Był to również czas spędzony na relaksie i korzystaniu z wodnych atrakcji naszego obiektu. Aquapark Kutno to nie tylko baseny i woda, dlatego uczestnicy ferii poznawali z nami tajniki gry w kręgle, a także świetnie bawili się podczas gier i zabaw ruchowych oraz zajęć plastycznych, przygotowanych przez swoich wychowawców. Nowością tegorocznych półkolonii były zajęcia z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, podczas których dzieci utrwalały wiedzę związaną z ratowaniem zdrowia i życia swojego oraz innych. Instruktor fitness zapewnił wspaniałe humory podczas zajęć Zumba Kids. Połączenie fitnessu z tańcem, a także rozmaite zabawy, podobały się nawet tym najbardziej wybrednym. Wykorzystaną energię uzupełniały trzy smaczne posiłki, specjalnie przygotowane przez bar Hanuś,-drugie śniadanie, dwudaniowy obiad oraz deser. Radość i uśmiechnięte buzie naszych milusińskich oraz zadowolenie ich rodziców, co z kolei przekłada się na niesłabnące zainteresowanie przygotowaną przez nas formułą zajęć, utwierdza nas w przekonaniu, iż to co robimy jest bardzo potrzebne i warto to kontynuować. Dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej letniej oferty półkolonii. Śledźcie naszą stronę www.aquaparkkutno.com lub obserwujcie nas na facebook-u.

Do zobaczenia :-)


FOTORELACJA

 
Walentynki :) PDF Drukuj Email
środa, 13 lutego 2019 00:00

 
VI Mistrzostwa Powiatu Kutnowskiego w Squash-u PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 lutego 2019 12:03

W sobotę 2 lutego  odbyły VI Mistrzostwa Powiatu Kutnowskiego w Squash-u, które rozegrane zostały na kortach Aquaparku Kutno. Do udziału w sportowych zmaganiach zgłosiło się ok 30 osób. W kategorii OPEN udział wzięło 19 zawodników w tym 3 panie. W kategorii  JUNIOR, która rozegrana została po raz drugi, podziwiać mogliśmy grę 5 młodych uczestników. Natomiast, w kategorii Kobiet zobaczyliśmy grę 3 pań.

Zawodnicy, którzy zajęli miejsce na podium otrzymali okazałe puchary. Wszyscy uczestnicy mistrzostw dostali pamiątkowe certyfikaty uczestnictwa oraz pakiet startowy.  Wzięli również udział w konkursach, w których do wygrania były m.in. całodniowe zaproszenia do Aquaparku Kutno oraz rakieta do gry w squasha.

 

Zwycięzcy według kategorii:

OPEN

  1. Robert Sapierzyński
  2. Łukasz Milczarski
  3. Michał Sulej

JUNIOR

  1. Kamil Olejniczak
  2. Jakub Robak
  3. Przemysław Rynio

KOBIET

  1. Marzena Walkowska
  2. Mariola Siemińska
  3. Natalia Dopieralska
FOTO-GALERIA

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i sportową rywalizację.

 
SQUASH - Mistrzostwa Powiatu PDF Drukuj Email
czwartek, 10 stycznia 2019 10:43

REGULAMIN


Karta zgłoszenia

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 116