Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 
logo_115.jpg
Wkrótce wielkie otwarcie pływalni Aquaparku Kutno! PDF Drukuj Email
czwartek, 20 września 2018 14:24

Szanowni Państwo,

po ponad dwu tygodniowej przerwie technologicznej w dniu 26 września, w środę, rusza pływalnia Aquaparku Kutno. W trakcie przerwy m.in. wymieniona została woda w nieckach basenowych, przeprowadzone zostały remonty oraz serwisy urządzeń technicznych. Wszystkie wykonane prace, były konieczne, aby w należyty sposób zapewnić naszym gościom bezpieczeństwo oraz możliwie najwyższy komfort korzystania z atrakcji Aquaparku Kutno.

Przypominamy też, że już teraz czynne są pozostałe strefy czyli Kręgielnia, Squash, Fitness oraz Cardio-Siła.

Serdecznie zapraszamy

 
Zaproszenie do złożenia oferty PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 września 2018 10:45

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie w ramach prowadzonego konkursu ofert zaprasza do złożenia oferty na najem pomieszczeń barku w kręgielni w obiekcie rekreacyjno-sportowym  Aquaparku Kutno ul. Kościuszki 54.


Bezpośredni dostęp do treści ogłoszenia Oferenci mogą uzyskać pod adresem: www.mosir.kutno.pl


Oferta powinna być złożona w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie ul. Kościuszki 26, w zamkniętej kopercie, na której należy umieścić napis: „Barek w kręgielni”


Termin złożenia ofert ustala się do dnia 10.09.2018 r. do godz. 12:00.


Ogłoszenie o konkursie.pdf


Formularz oferty.docx


 
Graj na medal - wyniki PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 września 2018 08:35

Pierwszy powakacyjny turniej z cyklu „Graj na medal” za nami. Do zaciętej rywalizacji przystąpiło 6 zawodników, którzy rozegrali ze sobą mecze w systemie „każdy z każdym”. Po 15 emocjonujących grach wyłoniono najlepszą trójkę dnia. Bezkonkurencyjny okazał się Jarosław Zielak wygrywając wszystkie swoje mecze,  drugą pozycje zajął Łukasz Milczarski, który notując taką samą ilość zwycięstw co trzeci Włodzimierz Kulaźiński oraz czwarty Grzegorz Dyszkiewicz, okazał się lepszy wygrywając większą ilością setów. Udział w squashowych zmaganiach wzięli również: Adrian Zawiślak oraz Krzysztof Grabarczyk. Gratulujemy i zapraszamy na kolejny turniej już w październiku.

 
Zakończenie Półkolonii w Aquaparku Kutno PDF Drukuj Email
piątek, 24 sierpnia 2018 13:27

Właśnie mija ostatni dzień Półkolonii w Aquaparku Kutno. Od 2 lipca, podczas 6 turnusów, udział w naszych zajęciach wzięło 270 dzieci, a mała rekordzistka spędziła z nami aż 5 tygodni! Każdego dnia na naszych uczestników czekały wspaniałe atrakcje. Dzieci na basenie spędzały codziennie ponad 2,5 godziny, w tym czasie uczyły się i doskonaliły umiejętności pływackie oraz brały udział w grach i zabawach w wodzie organizowanych przez instruktorów pływania i wychowawców. Gra w kręgle oraz bilard to kolejne atrakcje z jakich codziennie korzystali nasi koloniści. Podczas zajęć na sali fitness oraz kortach squash dzieci brały udział w zabawach ruchowych, torach przeszkód oraz grały w gry planszowe i zręcznościowe. Opiekunowie grup organizowali również zajęcia plastyczne, podczas których można było m.in. samodzielne wykonać ruchome zwierzaki z papieru. Nie lada atrakcją były czwartkowe zajęcia Zumba.Kids z uwielbianym, zwłaszcza przez najmłodszych, instruktorem Michałem. Należy również zaznaczyć, iż dzieci miały zagwarantowane pełne wyżywienie, czyli drugie śniadanie, dwudaniowy obiad oraz uwielbiany deser. Sądząc po zadowolonych buźkach naszych uczestników, taka forma spędzenia czasu bardzo im odpowiada.

Wakacje jeszcze się nie skończyły a my już myślimy nad kolejną edycją naszych półkolonii, tym razem zimowych, na które już serdecznie zapraszamy podczas przyszłorocznych ferii wszystkie dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Graj na medal 2 września 2018 PDF Drukuj Email
piątek, 24 sierpnia 2018 11:18

REGULAMIN GRAJ NA MEDAL

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 112