Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 marca 2018 12:14

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie  ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

w  Aquaparku Kutno i Basenie Miejskim
przy ul. Narutowicza.
Ratownik Wodny Pływalni  / 1 etat/

nabór.pdf

 
Godziny pracy aquaparku w Święta Wielkanocne PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 marca 2018 10:40

 
Squash - V Mistrzostwa Powiatu Kutnowskiego PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 marca 2018 14:16
W pierwszy marcowy weekend 2018 roku odbyły V Mistrzostwa Powiatu Kutnowskiego w Squashu, które rozegrane zostały na kortach Aquaparku Kutno. Do udziału w dwudniowych zmaganiach zgłosiło się ok 30 osób. W sobotnim  starciu 3 marca, w kategorii OPEN wzięło udział 17 osób, natomiast w niedzielę  4 marca, w kategorii  JUNIOR, która rozegrana została po raz pierwszy, podziwiać mogliśmy grę 6 młodych zawodników.

Zawodnicy, którzy zajęli miejsce na podium otrzymali okazałe puchary. Wszyscy uczestnicy mistrzostw dostali pamiątkowe certyfikaty uczestnictwa, oraz wzięli udział w konkursach, w których do wygrania były m.in. całodniowe zaproszenia do Aquaparku Kutno, piłeczki do gry w squasha czy też ręczniki z logo aquaparku.

WYNIKI: (na podstawie wygranych meczy, setów i małych punktów)

Kategoria OPEN

 1. Mikołaj Stefański
 2. Jarosław Zielak
 3. Michał Łucki
 4. Michał Janakowski
 5. Michał Sulej
 6. Michał Kozień
 7. Włodzimierz Kulaziński
 8. Jacek Zgondek
 9. Tomasz Białek
 10. Jarosław Pietrzak
 11. Łukasz Milczarski
 12. Dariusz Wojciechowski
 13. Michał Matczak
 14. Emil Janik
 15. Arkadiusz Podsiadło
 16. Alan Szczepański
 17. Marzena Walkowska

Kategoria JUNIOR:

 1. Miłosz Bobrowski
 2. Kamil Olejniczak
 3. Jakub Robak
 4. Bartosz Stasiak
 5. Michał Zielak
 6. Agata Siemińska

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i zapraszamy do korzystania ze wszystkich atrakcji Aquaparku Kutno.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 
NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY PDF Drukuj Email
piątek, 16 lutego 2018 13:31

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie
ul. Kościuszki 26, 99-300 Kutno

OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

PRACOWNIK UTRZYMYWANIA CZYSTOŚCI
I SZATNI W OBIEKCIE MOSIR

Nabór pracownik utrzymania czystości i szatni.pdf

 
Zimowisko 2018 w Aquaparku Kutno już za nami PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 lutego 2018 14:49

Rekordowa frekwencja i mnóstwo fantastycznej zabawy


cccc

Tegoroczne Zimowisko w kutnowskim aquaparku znów zakończyło się rekordem. Po raz pierwszy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował aż 90 miejsc dla dzieci spędzających ferie w Kutnie.

– Odpowiadając na ogromne zainteresowanie naszą propozycją aktywnego spędzania ferii zimowych w aquaparku, podjąłem decyzję o uruchomieniu dodatkowej grupy uczestników w każdym turnusie. Dzięki temu z naszej oferty skorzystało dodatkowo 30 dzieci – informuje Paweł Ślęzak, dyrektor MOSiR w Kutnie. – Cieszą mnie przede wszystkim doskonałe recenzje rodziców, z którymi rozmawiałem po zakończeniu pierwszego turnusu. A uśmiechy zadowolonych dzieci każdego dnia to najlepsza ocena pracy wychowawców, instruktorów i całego personelu Aquaparku Kutno zaangażowanego w organizację zimowiska.


Tegoroczne ferie zimowe w Aquaparku to przede wszystkim doskonała zabawa dla dzieci. Oprócz niemal 3 godzin codziennych wodnych szaleństw (w tym godzinnej nauki pływania) organizatorzy przygotowali również szereg atrakcji.

W pierwszym turnusie z uczestnikami zimowiska spotkali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji Państwowej w Kutnie ucząc dzieci zasad bezpieczeństwa w codziennych zdarzeniach. W drugim turnusie niewątpliwą atrakcją było spotkanie i wspólny trening z koszykarzami pierwszoligowej drużyny Polfarmeksu Kutno.

– Jako absolutną nowość zaproponowaliśmy także w tym sezonie godzinne zajęcia Fit.Jump.Kids na trampolinach – dodaje dyrektor Ślęzak. – Profesjonalny trening z instruktorem na pewno zapadł w pamięć naszym podopiecznym. Zajęcia były dostosowane do każdej z grup wiekowych i zabawa była przednia. Gdy wszedłem na chwilę na salę fitness obawiałem się jedynie czy nasze ściany wytrzymają tę ogromną energię dzieci. Daliśmy kolejny raz radę ją odpowiednio ukierunkować. Aquapark przetrwał a w domu po zajęciach rodzice mieli trochę spokoju.

Ta porcja wydatkowanej energii wymagała codziennego uzupełnienia. Jak zawsze o smaczne posiłki zadbał Bar Hanuś. Było smacznie i każdego dnia inaczej. Były domowe obiady, trochę ulubionych przez dzieci fast foodowych przekąsek ale także owoce, jogurty i świeże surówki. Następne aktywne zimowisko w Aquaparku Kutno już za rok a od czerwca rozpoczną się zapisy na letnie Półkolonie 2018.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 108