Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 
Dni otwarte - Bowling Squash PDF Drukuj Email
wtorek, 12 grudnia 2017 13:46

 
Mikołajki w Aquaparku Kutno PDF Drukuj Email
czwartek, 07 grudnia 2017 08:56

 

Wczoraj, 6-go grudnia  o godzinie 17:00 w Aquaparku Kutno pojawił długo wyczekiwany gość z Laponii czy wiecie kto to? Oczywiście! To sam Św. Mikołaj był u nas! Na pewno poznaliście go po gęstej białej brodzie, czerwonej czapce i worku pełnym niespodzianek. Zasiadł majestatycznie na swoim tronie ustawionym w holu naszego obiektu i zapraszał wszystkie dzieci, aby zwierzały mu się ze swoich marzeń o prezentach pod choinkę. W tym czasie, śnieżynki które zawsze chętnie współpracują z  naszym białobrodym gościem,  uczyły i pomagały zrobić świąteczne ozdoby na choinkę, a każdy, kto wykonał taką ozdobę,  mógł potem powiesić ją sobie na świątecznym drzewku w swoim domku i cieszyć się nią przez całe święta. Oczywiście żadne dziecko, czy małe czy też trochę większe nie wyszło z Aquaparku Kutno bez słodkiego mikołajkowego cukierasa.
Dziękujemy za odwiedziny Św. Mikołaju, sprawiłeś nam wielką radość odwiedzając nas. Mamy nadzieję, ze w przyszłym roku tez o nas nie zapomnisz i spowodujesz, że na buziach naszych gości pojawi się jeszcze większy uśmiech. Już czekamy.


Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z wczorajszego wydarzenia. Wkrótce dostępna będzie bardziej obszerna galeria.

 
Graj na medal - WYNIKI PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 grudnia 2017 11:29
Grudzień to czas rocznych podsumowań. W sobotę rozegraliśmy ostatni w tym roku turniej "Graj Na Medal". Wyniki i galerię zdjęć prezentujemy poniżej. Emocje towarzyszyły nam do samego końca. Jak zwykle same pozytywne. Trochę łezka kręci się w oku, ale przecież koniec to nowego początek :) Cieszymy się, że znajdujecie nowych sparingpartnerów i motywujecie się nawzajem. Squash w Kutnie to przede wszystkim sposób na spędzanie wolnego czasu w akompaniamencie doskonałej, przyjacielskiej atmosfery.
Dziękujemy za czynny udział w organizowanych przez nas imprezach, a szczególnie tym, którzy dopiero zaczynają. Specjalne podziękowania należą się najmłodszemu uczestnikowi tegorocznych turniejów - czternastoletniemu Michałowi. Zawodnik uczęszcza na codzień do Gimnazjum Nr 2 w Kutnie i nie obawia się podejmować coraz to nowych wyzwań, stawiając czoła bardziej doświadczonym rywalom. Takiej postawy mogą pozazdrościć mu rówieśnicy. Michał skromnie przyznaje, że chciałby, aby squash był pasją dla nastolatków z Kutna. – To ciekawa gra, która rozwija zdolności motoryczne i wzmacnia wytrzymałość organizmu. Idealna - gdy pogoda nie zachęca do aktywności na świeżym powietrzu – zapewnia nasz najmłodszy zawodnik.

WYNIKI

 

GALERIA ZDJĘĆ

 
Andrzejkowe szaleństwo ! PDF Drukuj Email
piątek, 01 grudnia 2017 10:05

Już po raz szósty już w kutnowskim Aquaparku odbyły się Andrzejki organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Jak co roku dla uczestników imprezy przygotowano liczne zabawy i konkursy z nagrodami.

 

Uczestnicy wieczoru andrzejkowego rywalizowali m.in. w biciu rekordu prędkości na zjeżdżalni Anakaonda i skokach do „ananasa”. Wszyscy, którzy tego wieczora brali udział w konkursach, mogli wygrać gadżety promocyjne, zaproszenia na Sylwestra w Aquaparku Kutno oraz nagrody niespodzianki, które ufundowali: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miasta Kutno, Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.

 

W ten wyjątkowy wieczór nie mogło zabraknąć wróżb w wykonaniu specjalisty w tej dziedzinie - wróżki Nomy, która za pomocą numerologii oraz talii kart do Tarota przepowiadała przyszłość.

 

Dodatkowym bonusem była zniżka dla Andrzejów, którzy wraz z osobą towarzyszącą płacili tylko 1 zł za godzinę.

Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 1Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 2Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 3Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 4Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 5Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 6Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 7Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 8Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 9Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 10Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 11Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 12Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 13Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 14Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 15Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 16Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 17Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 18Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 19Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 20Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 21Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 22Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno 23

źródło: KCI

 
Godziny pracy aquaparku w Święta PDF Drukuj Email
czwartek, 30 listopada 2017 13:19

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 104